4:21 pm

‘Nie ma wątpliwości, że to było UFO’ – zeznanie pilota wojskowego

Teraz to znalazłem na Twitterze:

Jestem emerytowanym pułkownikiem lotnictwa i pilotem myśliwca w Siłach Powietrznych. Chciałbym pozostać anonimowy. Wiosną 1980 roku siedziałem na pogotowiu w północnej Europie z pełnowartościowym F-15. Około 3 rano rozległ się alarm, i zostałem wysłany w szybką interwencję, aby przechwycić i zidentyfikować cel, który przedarł się przez przestrzeń powietrzną NATO.

Zostałem skierowany do celu przez kontrolera GCI (interceptory kierowane z ziemi). Cel nie wyświetlał kodu transpondera. Jeśli uznawałem cel za wrogiego, miałem uprawnienie do zestrzelenia go. Zlokalizowałem cel za pomocą radaru. W ciągu dwóch sekund cel odleciał ode mnie, osiągając prędkość powyżej Mach 2 (ponad 1500 mph).

Mając na swoim koncie ponad 4000 godzin lotu, nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego. Próbowałem znaleźć cel wzrokowo i zobaczyłem czerwonawą, pulsującą światłość około 10 mil przede mną. Pomyślałem, że może to być światło na skrzydle rosyjskiego bombowca.

Jednak ku mojemu zdziwieniu, światło zmieniło kierunek i przyspieszyło w moim kierunku z dużą prędkością.

Pomyślałem, że rosyjski bombowiec, który ścigałem, wystrzelił w moim kierunku pocisk, więc natychmiast podjąłem manewr unikowy, wykonując ostre skręty w prawo wraz z załączonymi dopalaczami, aby zachować prędkość.

Podczas wznoszenia się, sięgnąłem do przycisku uzbrojenia rakietowego, aby uzbroić moje pociski w celu obrony. Widząc, że światło zwolniło i minęło moje lewe skrzydło, zrozumiałem, że to nie jest żaden wrogawy samolot.

Obserwowałem, jak obiekt zniknął w przestrzeni kosmicznej. Nie ma wątpliwości, że to było UFO. W czasie odprawy z moim dowódcą, zostałem pouczony, że nigdy więcej nie mam o tym mówić. Oczywiście, film z mojej kamery pokładowej został skonfiskowany.

Przysięgam na swoją honor, że ta historia jest absolutnie prawdziwa.

 

  Edytowano: 5 Sie, 2023 - 4:37 pm

  By zgłosić post musisz się wpierw zalogować.
  1
  Dodaj do ulubionych
  Nuntius

  Nuntius pochodzi z języka łacińskiego i oznacza posłańca.

  DYSKUSJA
  0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments