3:47 pm

Kolejny wywiad z Gruschem

Kolejny wywiad z Gruschem – tym razem w holenderskim tygodniku “Nieuwe Revu“. Za tłumaczenie podziękujmy sztucznej inteligencji:

Max Moszkowicz: “Czy zostałeś zastraszony za to, co ujawniasz?”

David Grusch: “Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, ale zdarzyły się bardzo nieprzyjemne rzeczy zarówno na osobistym, jak i zawodowym poziomie.”

Dlaczego bijesz na alarm?

Wiem, że Departament Obrony Stanów Zjednoczonych zataja kluczowe informacje przed Kongresem, zwłaszcza dotyczące posiadania UAP (niezidentyfikowane obiekty powietrzne) i pozostałości ciał istot pozaziemskich przez nasze służby specjalne. Odmawiają udostępnienia istotnych informacji i zaprzeczają ich istnieniu. Ukrywanie tego przed decydentami jest nawet przestępstwem. Dlatego zacząłem bić na alarm.

Jak to możliwe? Czy masz jakieś upoważnienie bezpieczeństwa?

To między innymi dzięki ustawie NDAA Whistleblower, która zapewnia ochronę sygnalistom. W maju 2022 roku złożyłem skargę i spisałem zeznania oficera wywiadu.

Jak przekonałeś Generalnego Inspektora, abyś mógł podzielić się informacjami na temat UAP dotyczącymi Mussoliniego?

Ponieważ ten incydent związany z UAP miał miejsce na włoskim terytorium i do tego wydarzył się prawie dziewięćdziesiąt lat temu.

Czy zaangażowane są tylko Stany Zjednoczone i Włochy?

Nie, znane są również przypadki na przykład w Rosji. Nawet doprowadziło to do wyścigu z Rosjanami, którzy jako pierwsi chcieli opanować technologię UAP.

Jakie jest najważniejsze, czego ta technologia UAP może dostarczyć ludzkości?

Jednym z najbardziej skandalicznych aspektów zatajania tej technologii jest to, że od dziesięcioleci moglibyśmy wytwarzać czystą energię, ale świadomie zanieczyszczamy Ziemię ropą naftową. Zatrzymywana jest technologia zmian klimatu. Ta technologia ma potencjał ogromnie pozytywnie wpłynąć na ekosystem. Departament Energii, który również jest częścią służb specjalnych, musi wyjaśnić tę sprawę, ponieważ jest to zbrodnia przeciwko ludzkości i Ziemi. Wykorzystujemy technologię do wojny, a nie do pokoju i natury. Ludzie, którzy to ukrywają, będą musieli kiedyś ubiegać się o amnestię za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Czy byli ludzie, którzy próbowali wcześniej poruszyć ten temat?

Tak, ale zniknęli lub zostali uciszeni groźbami. To jest wiedza niebezpieczna dla życia.

  Edytowano: 29 Cze, 2023 - 4:02 pm

  By zgłosić post musisz się wpierw zalogować.
  1
  Dodaj do ulubionych
  Nuntius

  Nuntius pochodzi z języka łacińskiego i oznacza posłańca.

  DYSKUSJA
  0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments