4:38 pm

Bob Lazar

Teraz w mediach, głównie tych amerykańskich, jest wrzawa po tym co powiedział były funkcjonariusz wywiadu David Grush dla The DeBrief. Że rząd USA jest w posiadaniu statków kosmicznych pochodzących od obcych cywilizacji.

Niemniej ja od razu przypomniałem sobie o Bobie Lazarze. Bo wiecie, Lazar o tym już mówił pod koniec lat 80′ – w sensie, że USA są w posiadaniu takich statków.

https://uap-technology.pl/artykuly/bob-lazar-oszust-czy-jednak-nie/

Tylko, że wtedy Lazarowi zarzucano oszustwo, że jest niewiarygodny itd….

Hm… no i patrzcie… 30 lat później wychodzi na scenę funkcjonariusz wywiadu, a który opowiada podobne rzeczy jak ten “niewiarygodny” Lazar…

No i co w takim razie? Czy te zeznania Grusha aby nie dodają wiarygodności samemu Lazarowi?

PS.
Kiedyś redaktor naczelny Nieznanego Świata (śp. Marek Rymuszko) miał napisać coś następującego:

Spiskową teorię rozwoju ludzkości łatwo wykpić, zwłaszcza, że jej propagatorzy często sami się o to proszą. Niedopuszczalną krótkowzrocznością byłoby jednak przeoczenie, że pewne fakty i wydarzenia świadczą o istnieniu, tu i teraz, sił oraz struktur, których celem jest totalna psychomanipulacja społeczeństwami, podporządkowująca rozwój cywilizacyjny różnorakim nieformalnym grupom interesów. Wystrzegając się tedy niebezpieczeństwa popadnięcia w obsesję, należy zachować czujność wówczas, gdy ktoś z uporem utrzymuje, że tego rodzaju obawy to zwykły bzdet, fantom i wytwór bujnej wyobraźni. Tak bowiem nie jest…”

  Edytowano: 11 Cze, 2023 - 10:30 pm

  By zgłosić post musisz się wpierw zalogować.
  2
  Dodaj do ulubionych
  Nuntius

  Nuntius pochodzi z języka łacińskiego i oznacza posłańca.

  PROPOZYCJE DLA CIEBIE
  KOMENTARZE 0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments