6:50 pm

O stronie

W thecontact.org poruszamy zagadnienie tzw. życia pozaziemskiego, jak np. czy istnieją we Wszechświecie inne cywilizacje poza naszą, a jeśli tak, to czy jesteśmy przez te cywilizacje odwiedzani w czymś co nazywalibyśmy Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym.

Niemniej jednak sama działalność serwisu nie kończy się na wspomnianym zagadnieniu – m. in. dowiedzą się tutaj państwo, że każda żyjąca istota posiada duszę, a śmierć ciała fizycznego jest tylko kolejnym etapem w podróży podczas której zmierzamy do źródła wszystkiego co istnieje, czyli do samego Stwórcy.

Równocześnie serwis ten to także platforma, a na której możecie się dzielić własnymi oraz odnalezionymi treściami.


Pełna funkcjonalność tylko dla zalogowanych


Jeżeli tylko doświadczyłeś czegoś niezwykłego albo któryś z Twoich bliskich to podziel się tym z nami. Podobnie zresztą jeżeli natrafiłeś na ciekawy materiał w sieci to wówczas wklej do niego linka i wyjaśnij jednym zdaniem do jakiego rodzaju treści odsyłasz. Uprzejmie prosimy Cię jednak o to aby publikowane przez Ciebie treści wpasowywały się w charakter serwisu oraz żeby znacząco nie odbiegały od poruszanej tutaj tematyki (tj. UFO, NDE, reinkarnacja, zaświaty, zmiany klimatu etc.)

Przy czym cokolwiek tutaj już nie opublikujesz to wiedz, że Twoje treści nie zginą w nadmiarze contentu jak to się dzieje na klasycznych social media typu Twitter czy Instagram. My inaczej zarządzamy treściami i nie stosujemy agresywnych algorytmów, a ponadto Nas interesują głównie – nomen omen – właśnie treści, a nie Wasze dane osobowe.

To jest zresztą kluczowa różnica, że my się tymi sprawami NAPRAWDĘ interesujemy. Naszą społeczność nie bez powodu nazywamy Podróżnikami, bo i w istocie wszyscy jesteśmy przecie podróżnikami w tej Wielkiej Podróży zwanej Życiem. I mamy też tego świadomość, że każdy podróżnik potrzebuje od czasu do czasu zatrzymać się we przystani aby przynajmniej złapać oddech. Więc przystań, złap oddech. Nabierz sił do kontynuowania swej wędrówki. No, ale nie zapominaj, są też inni – podobni Tobie.


Platon uważał, a z czym się w pełni zgadzamy, że Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi

Więc póki tu jesteś, podziel się tym a co mądre, ciekawe i niezwykłe z pozostałymi. Bo nawet mała wiadomość, a którą tutaj zostawisz, może zrobić na tyle dużą różnicę, że zaświecisz komuś nieco światła w jego ponurym dziś dniu.

Pozdrawiamy z cała mocą,
zespół thecontact.org

Dodaj do ulubionych
Zespół thecontact.org

Zespół redakcyjny