4:35 am

Około 147 cywilizacji pozaziemskich obserwuje właśnie Ziemię

I już wkrótce mogą one nawiązać bezpośredni “kontakt” z nami! No a przynajmniej zdaniem amerykańskiego filmowca i speca od efektów specjalnych Darryla Anki.

Przy czym sam Darryl jest szerzej znany ze swej działalności jako tzw. medium, albowiem od 1983 roku znajdować się ma on w telepatycznej więzi z pozaziemską istotą o imieniu „Bashar”.

Za RMF FMWielowymiarowa istota z kosmosu przepowiedziała przyszłość. Co nas czeka w 2023 roku’

(…)

Przyszły rok ma być okrągłą, bo 40. już rocznicą spotkań Darryla Anki z Basharem. Wtedy też ma zakończyć się seria przekazywania Ziemianom informacji z odległych zakątków kosmosu.

Gdy zakończy się Cykl Ograniczeń, wszyscy wejdziemy w Nowy Złoty Wiek współpracy z cywilizacjami pozaziemskimi – tak ma brzmieć przesłanie bóstwa.

Darryl twierdzi, że istnieje około 147 cywilizacji, które uważnie obserwują Ziemię z kosmosu. Mężczyzna ostrzegł, że w 2023 roku ludzie powinni być przygotowani na próby nawiązania bezpośredniego kontaktu z ich strony.

“Nie jesteśmy tu by udowodnić wam, że istniejemy, lecz by przekazać informacje. Jeśli trafiają do Ciebie to dobrze, jeśli nie to też dobrze […] Chodzi o to, byście je poznali i podjęli własną decyzję, co chcecie dalej z tym zrobić” – przekazuje Bashar.

  Edytowano: 11 Cze, 2023 - 3:09 am

  By zgłosić post musisz się wpierw zalogować.
  3
  Dodaj do ulubionych
  demo_user

  Przykładowe konto podróżnika. Aby odblokować funkcjonalności strony zarejestruj się

  DYSKUSJA
  0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments