Voyager Station

Artykul w polskiej gazecie w Kanadzie

Witam

Przesylam link do artykulu w polskiej gazecie w Kanadzie

https://web.archive.org/web/20230207083754/https://bejsment.com/index.php/2022/11/01/ufo-nad-kanada/

Pozdrawiam serdecznie

Rysiek

    By zgłosić post musisz się wpierw zalogować.
    2
    Dodaj do ulubionych
    DYSKUSJA 1
    Inline Feedbacks
    View all comments
    lks

    (…) Dokumenty (…) opisują śmigłowiec poszukiwawczo-ratowniczy Cormorant wysłany na północny brzeg Wyspy Księcia Edwarda w nocy 3 września 2018 roku w celu „poszukiwania niezidentyfikowanego obiektu” po tym jak „zainteresowany obywatel zobaczył, że coś wpadło do wody i nie mógł ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, że na pokładzie znajduje się osoba”.

    Raport z misji załogi helikoptera, wyraźnie oznaczony jako „Obserwacja UFO” mówi, że przeszukiwano obszar przez prawie godzinę, ale „nic nie widziano” i „nikt nie potrzebował ratunku” (…)

    Hm… tak w nawiązaniu do tego. Otóż w październiku 67′ miał miejsce analogiczny incydent – stosunkowo głośna sprawa w samej Kanadzie. Chodzi tu o tzw. Incydent w Shag Harbour. Wówczas świadkowie, w tym kapral policji, zobaczyli jak duży, niezidentyfikowany obiekt wpadł do wód oceanu. I również wysłano w tamto miejsce ekipę ratunkową, ale ta też niczego nie znalazła.

    Ostatnio edytowany 9 miesięcy temu przez lks