Voyager Station

Przypadek reinkarnacji

W skądinąd ciekawym artykule Wirtualnej Polski – tak pomiędzy wierszami – znalazła się i taka oto historia:

(…)

– Mieszkam z mężem w Holandii od ponad 20 lat. Ja jestem Polką, on Holendrem. W domu mówimy najczęściej po holendersku, czasami po angielsku. Mamy też 7-letniego synka, który ostatnio wywołał u nas dreszcze przerażenia – wspomina Helena, pracująca na co dzień jako pielęgniarka.

– Oglądaliśmy z mężem film, a młody bawił się na dywanie. W pewnym momencie zaczął śpiewać po polsku. Śpiewał piosenkę, którą moja zmarła babcia śpiewała mi na dobranoc. Nie miał prawa jej znać, bo ja jej nigdy nie nuciłam, a jak wspomniałam, mój syn po polsku zna tylko kilka słów. Kiedy zapytaliśmy go o to, co to za melodia, powiedział, że tak mu przyszła do głowy – wspomina przerażona kobieta.
 
Po tym zdarzeniu zabrała synka do Polski, żeby odwiedzić rodzinne strony i pomodlić się nad grobem babci. – Wolałam dmuchać na zimne. Liczyłam, że to pomoże. Po tym zdarzeniu, nic niezwykłego się nie powtórzyło – mówi Helena w rozmowie z WP Kobieta

(…)

Wprawdzie w samym artykule nikt się nawet nie zająknął o reinkarnacji, tak jednak pierwsze co mi przyszło do głowy to jest to, że babcia tej kobiety przyszła ponownie na świat jako ten młody synek.

Całość tu: https://kobieta.wp.pl/straszny-pan-sie-na-mnie-patrzy-dzieci-czesto-widza-cos-co-nam-umyka-6441094139909761a

Pozdrawiam.

  By zgłosić post musisz się wpierw zalogować.
  13
  Dodaj do ulubionych
  Nuntius

  Nuntius pochodzi z języka łacińskiego i oznacza posłańca.

  DYSKUSJA 1
  Inline Feedbacks
  View all comments