12:18 pm

Ukraiński szaman przewidział wojnę Rosji z Ukrainą

Tuż przed swoją tragiczną śmiercią – w 2011 r. – znany ukraiński szaman, Mychajło Neczaj, przestrzegł swoich pobratymców przed nadchodzącą wojną (źródło).

Przy czym i przepowiedział, iż Ukraina utraci swój niepodzielny status oraz że południowa i wschodnia część kraju zostanie zajęta przez Rosję. Według niego Ukraina upadnie jako państwo i tym samym – na jakiś czas – zniknie z mapy świata (źródło).

Natomiast tutaj co nieco na temat jego osoby:

(…)Mychajło Neczaj, uważany za ostatniego wielkiego huculskiego szamana(…)Stał się sławny, kiedy w 1989 roku na festiwalu “Czerwona Ruta” na prośbę lokalnych władz rozpędził chmury. Od tamtej chwili jego popularność stale rosła, pielgrzymowali do niego zwykli prości ludzie, ale także politycy, osobistości związane z show-biznesem, Ukraińcy i goście zagraniczni. Leczył zarówno ziołami, jak i tradycyjnymi technikami szamańskimi (…)Posiadał zdolności do wprowadzania ludzi w trans, potrafił otworzyć człowieka na doświadczenie drugiego – pozazmysłowego wymiaru, w którym mógł on rozmawiać z duchami przodków oraz innymi nadnaturalnymi istotami(…)

Pełny tekst na: http://www.taraka.pl/molfar_huculski_szaman

  Edytowano: 25 Lip, 2022 - 6:49 pm

  By zgłosić post musisz się wpierw zalogować.
  3
  Dodaj do ulubionych
  Nuntius

  Nuntius pochodzi z języka łacińskiego i oznacza posłańca.

  PROPOZYCJE DLA CIEBIE
  KOMENTARZE 0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments