11:47 pm

Garść dobrych rad – w rolach głównych: Robert De Niro, Tom Hanks, Adam Driver

Podczas jednego z paneli dyskusyjnych zorganizowanych przez czasopismo The Hollywood Reporter [poświęconego życiu i karierze gwiazd Hollywood – przyp. red.] prowadzący zadał obecnym tam aktorom następujące pytanie: “Jeżeli moglibyście się cofnąć w czasie, to jaką radę byście młodszemu sobie dali?

Wówczas jako pierwszy głos zabrał Robert De Niro (aktor znany z takich filmów jak Taksówkarz, Chłopcy z ferajny, Gorączka):

“Po prostu bądź spokojny. Jeżeli się Tobie układa, to bądź spokojny i nie myśl, że jesteś na szczycie świata. Zachowaj czujność, gdyż widziałem już wiele wzlotów i upadków. Wyluzuj, czerp z życia to co dobre i krocz naprzód uważnie i ostrożnie. Dziękuj Bogu, że to masz i nie przeceniaj samego siebie, bowiem nie ma ludzi niezastąpionych.”  

Tom Hanks (Forrest Gump, Szeregowiec Ryan, Zielona mila):

“Chciałbym wcześniej widzieć, że TO PRZEJDZIE. W sensie jeżeli czujesz się źle, jeżeli czujesz złość, to wiedz, że ten stan Ci przejdzie. Albo jeżeli czujesz się wszechmocny i myślisz, że poznałeś już wszystkie odpowiedzi, to wiedz, że i to Ci przejdzie. Czas to Twój sprzymierzeniec i w razie czego po prostu niektóre sprawy przeczekaj.”

Adam Driver (Historia małżeńska, Annette, Milczenie):

“Powiedziałbym sobie, abym był bardziej ekonomiczny. Że wcale nie potrzebuje tych rzeczy – czy to dotyczyłoby gry aktorskiej czy życia jako takiego – a które sądziłem, że potrzebuje. Jak na przykład jeżeli uważamy, że potrzebujemy czegoś określonego zanim podejmiemy się wykonania swojej pracy, to później się okazuje, że nic z tego nie było prawdą.”

źródło: hollywoodreporter.com

  Dodaj do ulubionych
  Zespół thecontact.org

  Zespół redakcyjny

  DYSKUSJA
  0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments