1:26 am

Ziemia była odwiedzana wielokrotnie przez inne cywilizacje – twierdził astronauta z Apollo 14

Edgar Mitchell był szóstym człowiekiem w dziejach ludzkości, który stąpał po Księżycu w ramach amerykańskiego programu kosmicznego Apollo – tym stąpaniem zresztą ustanowił rekord, bowiem księżycowy spacer w jego wykonaniu wynosił 9 godzin i 17 minut.

Sam Mitchell uważał, że przebywanie w takim miejscu prowadzi do tego, że absolutnie zmienia się nasz stosunek względem wszystkiego co nas otacza, albowiem kiedy tylko z powierzchni srebrnego globu przyglądał się Matce Ziemi to rozmaite myśli przemykały przez jego głowę – Mitchell później tak o tym opowiadał:

“Wykształcasz tam w sobie natychmiastową globalną świadomość, zorientowaną na drugiego człowieka. Odczuwasz też głębokie niezadowolenie z stanu rzeczy jaki panuje na świecie. No i chciałbyś coś z tym zrobić…. bo z tamtego miejsca polityka na Ziemi wygląda tak żałośnie…. aż chciałoby się złapać za kark jakiegoś polityka aby następnie zaciągnąć go Tutaj te miliony mil żeby mu powiedzieć, ‘Spójrz na To, sukinkocie!’ “

Ten amerykański astronauta zmarł w 2016 roku w wieku 86 lat – dokładnie w 45. rocznicę jego spaceru po powierzchni Księżyca. A niespełna 10 lat wcześniej udzielił on bardzo ciekawego wywiadu dla stacji radiowej Kerrang! Radio w którym wyjawił, że samemu przebywając w kręgach oficjeli wojskowych dowiedział się, iż Ziemia była wielokrotnie odwiedzana przez pozaziemskie cywilizacje.

“Nie jesteśmy sami we Wszechświecie. Jestem co do tego przekonany” – powiedział wówczas Mitchell.

“Czy jesteśmy w stanie wskazać gdzie te zamieszkałe planety się znajdują? Nie, choć z pewnością nie w Układzie Słonecznym. Ale potrafimy zidentyfikować całkiem pokaźną liczbę planet na której mogłoby znajdować się życie”

„Niemniej jednak tak się złożyło, że znalazłem się na wystarczająco uprzywilejowanej pozycji, aby dowiedzieć się tego, że to akurat My zostaliśmy odwiedzeni, a samo zjawisko UFO jest prawdziwe.”

“Te sprawy były przez wiele, wiele lat dobrze tuszowane przez nasze rządy, ale one powoli zaczynają wyciekać do opinii publicznej”

“Przebywałem w kręgach wojskowych i wywiadowczych, a w których to wiedzą, że zostaliśmy odwiedzeni.”

Niedługo po tym wywiadzie agencja kosmiczna NASA oświadczyła, że “NASA nie zajmuje się tropieniem UFO” oraz, że “NASA nie brała udziału w tuszowaniu faktów na temat życia pozaziemskiego czy to na tej planecie czy gdziekolwiek indziej we Wszechświecie.”

Edgar Mitchell – amerykański astronauta i Komandor United States Navy. Zdobywca wielu nagród i odznaczeń, m. in. takich jak Prezydencki Medal Wolności czy Medal Marynarki Wojennej za Wybitną Służbę.

źródła: telegraph.co.uk, pl.wikipedia.org

  Dodaj do ulubionych
  Zespół thecontact.org

  Zespół redakcyjny

  DYSKUSJA
  0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments