11:17 pm

Bliskie Spotkanie w Południowej Afryce – Ruwa, Zimbabwe (16.09.1994 r.)

W latach dziewięćdziesiątych uczniowie szkoły podstawowej Ariel School z miejscowości Ruwa w Zimbabwe byli świadkami lądowania kosmicznego pojazdu wraz z jego załogą i ponadto członkowie załogi nawiązali telepatyczny kontakt z niektórymi z dzieci! No a przynajmniej tak wynika z zeznań uczniów – dodajmy, że z zeznań ponad 60 uczniów!

Już w listopadzie 1994 roku do Ruwy przybył zainteresowany całą sprawą uznany Harvardzki profesor John E. Mack, a który to w tamtym czasie pracował jako kierownik wydziału psychiatrii w Harvard Medical School w Bostonie.

Mack z zamiłowaniem badał przypadki osób twierdzących, że doświadczyli uprowadzenia przez UFO – przy czym warto tutaj odnotować, że względem tych badanych przez siebie przypadków to profesor we wywiadzie dla stacji PBS (w 96 r.) oznajmił: “Jest uzasadnionym traktować te przypadki [uprowadzeń – przyp. red.] dosłownie. W sensie naprawdę te obiekty UFO są obserwowane oraz nagrywane na kamerze a następnie ludzie miewają swoje doświadczenia z tym związane.

Natomiast w Ariel School profesor John. E. Mack pojawił się z kamerą aby udokumentować zeznania uczniów profesorowi towarzyszyła też Nicky Carter, dziennikarka z Południowej Afryki, a która później tak o wszystkim opowiadała:

Kiedy dzieci były przepytywane przez profesora Mack było dla mnie jasnym, że mówią prawdę! Ich ton głosu, mowa ciała… Wszyscy wypowiadali się tak spójnie i w tak przekonujący sposób! Do tego jedno z dzieci przypomniało sobie, że ta istota z pojazdu przekazała, że my – ludzie – nie powinniśmy się ograniczać jedynie do wiedzy “technicznej” — no po co dzieci miałyby wymyślać coś podobnego?

Lecz co dokładnie przydarzyło się uczniom szkoły podstawowej w Ruwie 16 września 1994 roku?

Bodajże tamtego dnia gdy nastała pora na przerwę pomiędzy zajęciami to wszyscy uczniowie wyszli na teren przed szkołą. Wtedy nad podwórkiem zobaczyli unoszący się srebrny statek o owalnym kształcie, który następnie wylądował poza szkolnym dziecińcem. Dzieci zaraz pobiegły w stronę, gdzie ten obiekt wylądował i na miejscu oprócz rzeczonego statku zastali jeszcze dwóch członków załogi – młodzież tak ich opisała: były to niewysokie istoty ubrane w czarne, ciasne kostiumy i miały duże oczy “jak piłki do rugby“.

Po chwili jedna z tych istot podeszła do dzieci i przekazała im w sposób telepatyczny wiadomość, że “Czynicie krzywdę Ziemi” [o ludzkości – przyp. red.] “Wasz świat może się skończyć, ponieważ nie dbacie o własną planetę i powietrze” – aczkolwiek nie wszystkie dzieci usłyszały ten przekaz.

Po tym incydencie jedne dzieci wystraszone a drugie podekscytowane powróciły do szkoły i opowiedziały o zdarzeniu nauczycielom! Tam z początku nie dano wiary w ich opowieść, tak jednak rodzice tych dzieci zaczęli domagać się wyjaśnień od szkoły. I wkrótce po tym poproszono uczniów o narysowanie tego co zobaczyli. Zatem każdy z nich wykonał rysunek i pomimo tego, że czynili to oddzielnie, to obrazki przedstawiały to samo, czyli… istoty ubrane w czarne kostiumy:

 

Wiele lat później amerykański filmowiec Randall Nickerson pofatygował się by odszukać – teraz już dorosłych – uczniów z afrykańskiej szkoły podstawowej w Ruwie. Nickerson kompletował dokumentację do przygotowywanego przez siebie filmu na temat zdarzeń w Ruwie.

“Relacje tych uczniów z Ruwy w ogóle się nie zmieniły” – powiedział Nickerson w wywiadzie dla południowoafrykańskiego News24 – “Nie jest to coś czego byś się spodziewał jeżeli historie tą zmyślili by na samym początku” – dodaje.

źródła: news24.com,
bostonherald.com,
johnemackinstitute.org

  Dodaj do ulubionych
  Zespół thecontact.org

  Zespół redakcyjny

  DYSKUSJA 0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments