9:44 pm

Owalny obiekt w Zdanach, PL – 08.01.2006

8 stycznia 2006 roku w małej polskiej miejscowości Zdany koło Siedlec zaobserwowany został metaliczny obiekt o owalnych kształtach, a który unosił się ponad polem. Jednym z świadków był emerytowany policjant Maciej Talacha i streszczając teraz jego relację opublikowaną na łamach stron Fundacji Nautilus (FN to polska organizacja złożona z pasjonatów zjawisk niewyjaśnionych):


Talacha powracać miał do domu wraz z swoim kolegą kiedy nieoczekiwanie zgasł im samochód na jednej z krajowych dróg w Zdanach. W równie identyczny sposób zatrzymał się kolejny pojazd jadącymi zaraz za nimi. Następnie gdy Maciej Talacha wysiadł z samochodu to wtem coś przeleciało ponad jego głową a czego nawet nie był pewny co to było, ale co przypominało swym kształtem dwie złączone miski o kolorze stali. Jako, że mężczyźni posiadali w samochodzie aparat to jeden z nich zaczął wykonywać zdjęcia, podczas gdy drugi z nich usiłował uruchomić ponownie wóz.


I w oparciu o podane przez Fundację Nautilus metadane tychże zdjęć to można przyjąć, że obserwacja w Zdanach trwała ok. 10 minut i mniej więcej po tym czasie oba unieruchomione wcześniej pojazdy stały się zdolne do dalszej jazdy bez wyraźnych oznak wskazujących na jakąkolwiek usterkę.

Natomiast warto tutaj jeszcze przypomnieć wizję przeprowadzoną przez Krzysztofa Jackowskiego, gdzie jasnowidz spotkał się 23 maja 2007 roku na warszawskich Złotych Tarasach z przedstawicielami Fundacji Nautilus!

Jackowskiemu zostały wówczas podsunięte zdjęcia ze Zdanów i położywszy na nich rękę jasnowidzowi zaczęła stopniowo układać się jego wizja związana z tym metalicznym obiektem o kształcie dwóch połączonych misek.

za nautilus.org.pl

I niezależnie od tego czy wierzycie lub nie wierzycie w zdolności postrzegania pozazmysłowego Krzysztofa Jackowskiego tak trudno obok jego słów przechodzić obojętnie! Ponieważ Jackowski obiekt z Zdanów nazwał ŚWIDREM, a który “wylatuje z czegoś większego co jest bardzo wysoko”. Następnie świder dokonywać ma kilkumetrowych odwiertów w glebie by na dnie takiego odwiertu pozostawić zarodki bylin (byliny to rośliny zielone potrafiące przetrwać wiele lat w nawet trudnych warunkach).

Jasnowidz przewidywał, że coś może się wydarzyć na Ziemi i że w ten sposób ktoś zapobiegliwy usiłuje ocalić materiał genetyczny roślin.

Przywołana wizja została udokumentowana nagraniem wideo, gdzie bodaj ten najciekawszy fragment możecie zobaczyć poniżej:

youtu.be/n3yCeos1vrA

 

źródła: Zdany8stycznia2006 – youtube.com,
nautilus.org.pl

  Dodaj do ulubionych
  Zespół thecontact.org

  Zespół redakcyjny

  DYSKUSJA 1
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments