Rosyjski astronauta z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej zarejestrował UFO

W sierpniu ubiegłego roku rosyjski astronauta Ivan Vagner na swoim prywatnym profilu na Twitterze udostępnił krótki film będący połączeniem serii zdjęć wykonanych w stałym odstępie czasowym, czyli tzw. timelapse. Materiał ten ukazywał Ziemię z perspektywy Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, gdzie przebywającemu tam astronaucie udało się zarejestrować zorzę polarną ponad Antarktyką.

Jednakże astronauta zarejestrował nie tylko zorzę, bowiem – choć niezamierzenie – tak jeszcze uchwycił w kadr pięć niezidentyfikowanych obiektów przemieszczających się liniową formacją w tej samej odległości od siebie:

Kosmonauta udostępniając nagranie nie wykluczył tego, że to mogli być “pozaziemscy goście.Omawiany film możecie zobaczyć poniżej – obiekty są widoczne pomiędzy 9 a 12 sekundą:

 
Niemniej jednak wspomniane pięć obiektów to nie wszystko, ponieważ gdzieś na sekundę przed pojawieniem się samej zorzy dostrzec można z kolejne dwa obiekty:

Natomiast wedle relacji astronauty to poinformował on swych przełożonych o całym zdarzeniu i po czym samo nagranie zostało przesłane do Instytutu Badań Kosmicznych Rosyjskiej Akademii Nauk celem przeprowadzenia dalszej analizy.

źródło: twitter.com

  Udostępnij
  Fox
  Fox

  Redakcja thecontact.org

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments