7:55 pm

Rosyjski kosmonauta z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej zarejestrował UFO

W sierpniu ubiegłego roku rosyjski kosmonauta Ivan Vagner na swoim prywatnym profilu na Twitterze udostępnił tzw. timelapse, czyli krótki film będący połączeniem serii zdjęć wykonanych w stałym odstępie czasowym. Materiał ten ukazywał Ziemię z perspektywy Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, gdzie przebywającemu tam kosmonaucie udało się zarejestrować zorzę polarną ponad Antarktyką.

Jednakże kosmonauta zarejestrował nie tylko zorzę, bowiem – choć niezamierzenie – tak jeszcze uchwycił w kadr pięć niezidentyfikowanych obiektów przemieszczających się liniową formacją:

Vagner udostępniając nagranie nie wykluczył tego, że to mogli być “pozaziemscy goście.Omawiany film możecie zobaczyć poniżej – obiekty są widoczne pomiędzy 9 a 12 sekundą:

 
Niemniej jednak wspomniane pięć obiektów to nie wszystko, ponieważ gdzieś na sekundę przed pojawieniem się samej zorzy dostrzec można z kolejne dwa obiekty:

Natomiast wedle relacji kosmonauty to poinformował on swych przełożonych o całym zdarzeniu i po czym samo nagranie zostało przesłane do Instytutu Badań Kosmicznych Rosyjskiej Akademii Nauk celem przeprowadzenia dalszej analizy.

źródło: twitter.com

  Dodaj do ulubionych
  Zespół thecontact.org

  Zespół redakcyjny

  DYSKUSJA
  0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments