8:30 pm

Wszystko co wiemy na temat Świąt jest błędne – mówi znany badacz fenomenu UFO w wywiadzie dla mylondon.news

Dr. Richard Lawrence jest badaczem UFO oraz profesorem wymiaru sprawiedliwości na St. Cloud State University w Minnesocie – jest również autorem książki UFOS and the Extraterrestrial MESSAGE poświęconej zagadnieniu kontaktów pozaziemskich istot z mieszkańcami Ziemi i w której to książce autor próbuje odpowiedzieć na pytanie jak te pozaziemskie istoty mogą przyczynić się do otwarcia się naszej wewnętrznej świadomości.

Natomiast w wywiadzie dla mylondon.news profesor stwierdza, że “Święta Bożego Narodzenia są przez Nas błędnie rozumiane”, bo według niego źle rozumiemy to kim był sam Jezus oraz jakie byłoby jego faktyczne pochodzenie. Jak mówi o Jezusie, to, że na pewno był to pozaziemski przybysz: “Samemu nie nazwał bym go kosmitą, tylko prędzej wielką kosmiczną inteligencją, ale w sumie można by i użyć terminu kosmita, jeżeli ktoś tak woli.” I dodaje, że Jezus przybył na Ziemię aby pomóc obecnemu tu rodzajowi ludzkiemu, lecz wyjaśnia, że nie tylko Jezus był takim pozaziemskim przybyszem, ale i Budda, Gandhi czy Sofokles.

W dalszej części rozmowy z mylondon.news profesor podejmuje się zjawiska tzw. Gwiazdki Betlejemskiej i uważa, że to musiał być pozaziemski statek. Odniósł się także do dnia 25 grudnia, a gdzie chrześcijanie obchodzą wówczas uroczystość Bożego Narodzenia:

Prawidłowa data to powinna być 15 marca. Ale byłoby tak z dwóch powodów. Po pierwsze, to wynika z tego co przekazał George King. Niemniej wskazówki na to znajdują się i w samej Biblii. Na przykład pasterze czuwający przy swoich stadach w grudniowej nocy – przecież to bardziej pasuje by coś takiego miało miejsce wiosną

Twierdzenia Richarda Lawrence na temat Jezusa byłyby oparte na telepatycznych przekazach George’a Kinga, założyciela organizacji Aetherius Society, której to Richard Lawrence jest członkiem a także na informacjach zawartych w samej Biblii.

źródło: mylondon.news

  Dodaj do ulubionych
  Zespół thecontact.org

  Zespół redakcyjny

  DYSKUSJA
  0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments