3:42 pm

Bliskie Spotkanie we wschodnich Niemczech?

Wg. relacji świadka wczesnym rankiem o godz: 5:45 we wschodnich Niemczech wylądować miał na polu pojazd o kształcie spodka – na jego pokładzie był dowódca oraz dwóch pilotów, a którzy przybyli na Ziemię z misją z Sektora 9.

Miało też dojść do nawiązania kontaktu, gdzie świadek ten miał spytać dowódcę tego statku “Czy może lecieć z Nimi?” a wówczas otrzymał następującą odpowiedź od dowódcy: “Już wiesz” – po czym dowódca wraz z załogą odlecieli.

Świadek miał także wykonać zdjęcie, lecz nie wyjawił daty, kiedy całe zajście miało miejsce, podobnie jak i miejsce wykonania zdjęcia nie jest znane. 

Według niego od ponad 30 lat doświadcza Bliskich Spotkań oraz niejednokrotnie dokonywał obserwacji UFO – część z tych obserwacji opublikował na swoim kanale na YouTube (cmcrecordslabel).

Jedną z ciekawszych obserwacji przez niego zarejestrowanych można zobaczyć tu: Duża kula w Hamburgu, Niemcy – 6 sierpnia 2020

Człowiek ten w swojej kolekcji posiada więcej zarejestrowanych obserwacji, gdzie jak sam twierdzi, “to nie są satelity, bo lecą zbyt nisko … to ok. 250-300m wysokości” ; “w mojej opinii to są skanery, które szukają anomalii na Ziemi. Statki-matki także tam są, ale nie są widoczne, ponieważ są ukryte za maskującym polem. A te większe jak andromeda czy cygara są także odpowiedzialne za naprawę Ziemi. Raz widziałem jak jeden z nich emitował fioletowe światło w kierunku Ziemi… prawdopodobnie to jakieś częstotliwości by zniwelować ziemskie anomalie” dodaje.

  Dodaj do ulubionych
  Zespół thecontact.org

  Zespół redakcyjny

  PROPOZYCJE DLA CIEBIE
  KOMENTARZE 0
  Nie hejtuj, pisz kulturalnie i zgodnie z regulaminem. Jeśli widzisz niestosowny komentarz - kliknij „zgłoś nadużycie”
  Inline Feedbacks
  View all comments