Tutaj może znaleźć się Twoja historia

Doświadczyłeś czegoś niezwykłego albo któryś z Twoich bliskich? Podziel się tym pisząc tutaj własną historię! Dodaj ją SAMODZIELNIE! Sam zdecyduj CO chcesz przekazać i w JAKI sposób chcesz to zrobić!

Na thecontact.org od Ciebie zależy co dokładnie zamierzasz upublicznić! Podczas rejestracji podajesz jedynie e-maila (będzie on zawsze NIEWIDOCZNY dla innych podróżników oraz czytelników), a następnie wybierasz dla siebie pseudonim pod którym będziesz identyfikowany na stronie. I to wszystko! Po czym możesz zacząć już pisać.

I naprawdę nie bój się dzielić swoimi doświadczeniami! Albowiem w filozofię tejże strony wpisana została choćby niemożność do stawiania negatywnych ocen (co obecnie jest dosłowną plagą internetu) – czy to pod Twoimi postami albo komentarzami. To jest akurat przemyślana strategia, ponieważ w thecontact.org uważamy, że wszelkie możliwości do wyrażania negatywnych ocen finalnie nie prowadzą do niczego innego poza jedynie zaoferowaniem niektórym kolejnych narzędzi do wyrażania ich prywatnych, niezwiązanych z przedmiotem dyskusji, frustracji.

Natomiast już cokolwiek nie opublikujesz we publicznych wpisach na thecontact.org to możesz to w każdej chwili zmieniać, poprawiać, albo nawet i … usuwać! To przybliża Nas bardziej do tego jak funkcjonują współczesne platformy społecznościowe!

Aczkolwiek na tym jeszcze nie koniec! Ponieważ poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji to Twoje treści mogą być udostępniane dla największej polskiej organizacji zajmującej się badaniem zjawisk niewyjaśnionych, czyli do Fundacji Nautilus! Jest to inicjatywa własna thecontact.org!

  Udostępnij
  By zgłosić post musisz się wpierw zalogować.
  demo_user
  demo_user

  Przykładowe konto podróżnika. Aby odblokować funkcjonalności strony zarejestruj się

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments